Go to main content

Ahoj, jsem Milan Lund!
Webový vývojář a parťák na volné noze

Pomáhám firmám rozvíjet jejich on-line byznys

Tvořím technickou část webů. Programuju backend, kóduju šablony, integruju služby třetích stran, mám přesahy do designu nebo SEO. Nejsem ani v jednom nejlepší na světě. Ale dokážu vytvořit produkt, co vydělává peníze. Dokážu proměnit bláznivá přání v realitu, zakládám si na kvalitní komunikaci a spolehlivosti. A když toto klient ocení, tak se ho držím a on mě.

Kentico CMS & EMS

Cesty k úspěchu pro Komerční banku

Pomohl jsem Komerční bance zvolit Kentico EMS jako vhodný systém pro správu obsahu a vytvořil jsem pro ně web Cesty k úspěchu.

Více o spolupráci

Kentico Cloud

Pracovní portál pro Kentico Software

Jeden z vůbec prvních webů postavených na platformě Kentico Cloud.

Více o spolupráci
 • Isaac Moan
  Majitel v Web Symphonies

  Bez obav můžu o Milanovi říct, že je to borec na vývoj v Kentico! Je rychlý, vnímavý, chytrý, flexibilní, znalý věci. Zkrátka je radost s ním pracovat. Jestli hledáte někoho na vývoj v Kentico, tohle je váš člověk. Vyvíjím weby už víc, než 10 let a řeknu vám, že je to jeden z nejlepších specialistů, které jsem si kdy najal.

 • Fabio Xodo
  Software Development Manager v Internet CZ

  Milan je velmi schopný konzultant a je kompetentní ve všech ohledech své práce. Je zodpovědný, přesný, rychlý a přátelský. Spolupráce s ním byla zatím vždy příjemná a úspěšná.

 • Jonn Bloomer
  Senior UX Designer v Cohort Global

  Bylo mi ctí pracovat s Milanem. Své práci dává vše a jeho výsledky jsou vysoko nad našimi očekáváními. Je rychlý a přesný a i když jsme v rámci zadání něco zapomněli znímit, udělal vše bez cavyků. Milana vždy rád doporučím.

 • Giordano Braga
  Founder v Listenmore

  Milan je velmi znalý platformy Kentico. Umí weby i navrhovat a rozumí oblasti user experience.