Go to main content

Ahoj, jsem Milan Lund!
Webový vývojář na volné noze

Pomáhám firmám rozvíjet jejich on-line byznys

Tvořím technickou část webů. Programuji backend, kóduji šablony, integruji služby třetích stran, mám přesahy do designu nebo SEO. Specializuji se na platformu Node.js a Kentico Kontent headless CMS. Zakládám si na kvalitní komunikaci, spolehlivosti a oboustranné důvěře. A když toto klient ocení, tak se ho držím a on mě.

Reference

Anybody hotel

Největší vývojářská jízda. Implementoval jsem web, rezervační systém a aplikaci pro tablety ovládající hudbu a světla v pokojích.

Více o spolupráci

Dokumentační portál pro Kentico Kontent

Komplexní web obsahující tutoriály, API reference, e-learning a integrace služeb třetích stran.

Více o spolupráci
 • Jan Vlachynský
  Spoluzakladatel v Lidi z Baru

  Při práci s Milanem mě neustále provází jedna emoce: překvapení. Výsledky, které Milan přináší, jsou totiž vždycky (a fakt nekecám, pokaždé) o trochu dál, než jsem si dokázal na začátku projektu představit, a to mě nepřestává - příjemně - překvapovat. Líbí se mi, že se na Milana můžu naprosto spolehnout, že myslí na všechno a nic mu, díky jeho pečlivosti, neuteče. Nejsme asi úplně typičtí klienti, ale můžu říct, že díky spolupráci s Milanem jsme se na jaře 2020 po začátku koronakrize dostali poměrně rychle na vlastní nohy v onlajnu, a za to mu patří obrovské díky.

 • Adam Vodička
  Principál v Anybody

  Na začátku byla jen vize a volný prostor. Na konci je první automatizovaný hotel svého druhu na světě. Mezi tím je spolupráce s Milanem Lundem. Tečka. Milan dokázal během pouhých několika měsíců vystavět na zelené louce komplexní hotelový systém, který hostům umožňuje svépomoci vytvářet rezervace, provádět check-in, vstupovat do hotelu a na pokoje. Ve stejné době také vytvořil řešení umožňující ovládat celý imerzivní zážitek.

 • Jan Cerman
  Senior Content Developer v Kentico Software

  Milan nám v průběhu dvou let pomohl vybudovat dokumentační portál k SaaS produktu. Díky integraci portálu se službami třetích stran a průběžné optimalizaci jsme byli schopni zlepšit zákaznickou zkušenost při řešení problémů a poskytnout vyšší hodnotu při vzdělávání. Pokud hledáte vývojáře, který splní vaše (jakkoliv divoké) požadavky a pomůže vám zrealizovat vaši vizi, Milan je ten pravý.

 • Victoria Rossihin
  Zakladatelka a CEO v Informed Motion Group

  Milan je již mnoho let součástí naší organizace. Pomáhá nám stavět weby různých náročností a nedovedu si představit práci na Kentico projektech bez jeho účasti. Vždy se můžeme spolehnout na jeho nejupřímnější a nejinformovanější radu, stejně jako na kvalitu a rychlost implementace kódu. Je skutečným přínosem pro náš tým a jeho služby velmi doporučuji.

 • Fabio Xodo
  Software Development Manager v Internet CZ

  Milan je velmi schopný konzultant a je kompetentní ve všech ohledech své práce. Je zodpovědný, přesný, rychlý a přátelský. Spolupráce s ním byla zatím vždy příjemná a úspěšná.