Go to main content

Ahoj, jsem Milan Lund!
Webový vývojář na volné noze

Pomáhám firmám rozvíjet jejich on-line byznys

Tvořím technickou část webů. Programuji backend, kóduji šablony, integruji služby třetích stran, mám přesahy do designu nebo SEO. Specializuji se na platformu Node.js a Kentico Kontent headless CMS. Zakládám si na kvalitní komunikaci, spolehlivosti a oboustranné důvěře. A když toto klient ocení, tak se ho držím a on mě.

Reference

Anybody hotel

Největší vývojářská jízda. Implementoval jsem web, rezervační systém a aplikaci pro tablety ovládající hudbu a světla v pokojích.

Více o spolupráci

Dokumentační portál pro Kentico Kontent

Komplexní web obsahující tutoriály, API reference, e-learning a integrace služeb třetích stran.

Více o spolupráci
 • Jan Cerman
  Senior Content Developer v Kentico Software

  Milan nám v průběhu dvou let pomohl vybudovat dokumentační portál k SaaS produktu. Díky integraci portálu se službami třetích stran a průběžné optimalizaci jsme byli schopni zlepšit zákaznickou zkušenost při řešení problémů a poskytnout vyšší hodnotu při vzdělávání. Pokud hledáte vývojáře, který splní vaše (jakkoliv divoké) požadavky a pomůže vám zrealizovat vaši vizi, Milan je ten pravý.

 • Andrea Mancini
  Head of UX/UI Design v Aruba S.p.A.

  Pracoval jsem s Milanem na mezinárodních projektech v týmu profesionálů. Výborně se s ním spolupracovalo, je týmový hráč. Klade důraz na detaily a je expertem na front-end a vývoj v Kentico EMS.

 • Fabio Xodo
  Software Development Manager v Internet CZ

  Milan je velmi schopný konzultant a je kompetentní ve všech ohledech své práce. Je zodpovědný, přesný, rychlý a přátelský. Spolupráce s ním byla zatím vždy příjemná a úspěšná.

 • Jonn Bloomer
  Senior UX Designer v Cohort Global

  Bylo mi ctí pracovat s Milanem. Své práci dává vše a jeho výsledky jsou vysoko nad našimi očekáváními. Je rychlý a přesný a i když jsme v rámci zadání něco zapomněli znímit, udělal vše bez cavyků. Milana vždy rád doporučím.